کلینیک اعتماد

زاویه سازی صورت و مادلينگ

زاویه سازی صورت و مادلينگ

زاویه سازی صورت و کانتورینگ از پروسیجرهای بسیار جذاب و پرطرفدار در فیلد زیبایی است. هر چند زیبایی امری نسبی است و بر اساس سلیقه‌های مختلف در جوامع مختلف و حتی در زمان‌های متفاوت، تعریف متفاوتی دارد ولی یک سری نسبت‌های طلایی و زوایای استاندارد در صورت وجود دارد که تغییر فرم صورت و نزدیک کردن صورت به این نسبت‌ها و استانداردها به زیباتر دیده شدن فرد کمک می‌کند. به همین خاطر برای کانتورینگ صورت در افراد مختلف ممکن است دو رویکرد کاملا متفاوت در پیش بگیریم.

در کسانی که صورت گرد با زاویه‌های کمتر از استاندارد دارند، نیاز به کشیده‌تر کردن صورت و نزدیک کردن صورت به استانداردها و نسبت‌های طلایی داریم و برعکس، در افرادی که صورت کشیده با زوایای تند و بیشتر از استاندارد دارند نیاز به تزریق با تکنیکی متفاوت و گاهی متضاد داریم تا به استانداردها و نسبت‌های طلایی نزدیک‌تر شویم. در صورت انجام صحیح این کار، نتایج فوق‌العاده و شگفت‌انگیز خواهد بود.

زاویه سازی صورت و مادلينگ چیست؟

زاویه سازی صورت باعث زیبایی، جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع غبغب و حالت دادن به چانه می شود. در این روش حالت صورت پس از عمل به شکل V می شود، زیرا این حالت صورت در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار است. این عمل مخصوصا در بین خانمها و آقایان جوان بسیار رواج دارد. در این روش نقاطی از صورت که نقشی کلیدی در زیبایی صورت دارند برجسته تر می شوند تا تناسب آن ها با بقیه اجزای صورت بیشتر شود. این نقاط می تواند زاویه فک، خطوط فک، گونه و چانه باشد که با روش های مختلف بکار برده می شود، این اجزا در تناسب باهم برجسته شده و حالت زیبایی به صورت می دهند.

در کلینیک اعتماد  تمام خدمات مربوط به مادلینگ صورت توسط تیم حرفه ای و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. و این اطمینان به مراجعین کلینیک داده می شود که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید. انواع روش های زاویه سازی عبارتند از:  زاویه سازی صورت با تزریق ژل، مادلینگ با تزریق چربی، زاویه سازی صورت با نخ،  بوتاکس، تزریق فیلر،و مادلینگ با جراحی.

مزایای زاویه سازی صورت

مزایای مادلینگ صورت

چه کسانی می توانند عمل زاویه سازی صورت و مادلينگ را انجام دهند؟

برای انجام عمل مادلينگ، حالت صورت افراد باید دارای ویژگی هایی باشد. به عبارت دیگر این عمل برای همه قابل انجام نیست و افرادی با ویژگی های ذیل می توانند گزینه مناسبی برای این عمل باشند. افرادی که دارای فک عریض و پهن یا فک مربعی و دایره ای شکل می باشند و کسانی که دارای گونه های چاق و یا لاغر هستند، و خانم هایی که فک آن ها حالت مردانه دارد. شما می توانید پوست صورت خود را از دو طرف، با قرار دادن انگشت شست دست، به سمت گوش ها بکشید. اگر این حالت صورت را دوست دارید، یعنی صورت شما نیاز به تزریق و زاویه سازی دارد تا حجم از دست رفته خود را بازیابد و صورت زیباتر شود.

مراقبت‌های قبل و بعد از زاویه سازی

هزینه زاویه سازی صورت و مادلينگ

هزینه مادلینگ چهره، بر اساس عوامل گوناگونی تعیین می شود. یکی از عوامل خیلی مهم، روشی است که برای این کار از آن استفاده می شود. هر یک از روش های ذکر شده هزینه ای متفاوت دارند. همچنین تجربه پزشک معالج نیز در برآورد هزینه عمل بسیار مهم است. اما به دلیل حساسیت این عمل، پیشنهاد می شود که برای اینکار به یک پزشک باتجربه و متخصص در این زمینه مراجعه نمایید.

کلینیک اعتماد با تجربه ای قابل تامل و بهره مندی از کادر پزشکی مجرب و متخصص، برای کسانی که نیاز به انجام اعمال زیبایی دارند و طالب رسیدن به زیبایی هستند، خدمات متمایز و درخور توجهی  لیزر موهای زائد را تهیه و تدارک دیده است. با مراجعه حضوری و معاینه توسط پزشکان ما می توانید مناسبترین روش برای انجام عمل زیبایی متناسب با نیاز خود را انتخاب نمائید.

اسکرول به بالا