کلینیک اعتماد

هایفو

هایفوتراپی چیست؟

در هایفو  از امواج اولتراسوند کانونی شدت یافته برای هدف قرار دادن 3 لایه مختلف پوست استفاده می شود..

سیستم عضلانی اپونوروتیک سطحی : این بافت از پوست  همان لایه ی است که جراحان در عمل لیفت و کشیدن پوست صورت آن را کشیده و فشرده می کنند. هایفو تراپی با گرم کردن پوست و تحریک آن برای تولید کلاژن و الاستین باعث سفت شدن پوست زیرین می شود  که این عمل باعث لیفت فوری پوست می گردد.

لایه درم تحتانی : هایفوتراپی با بازسازی کلاژن و الاستین باعث بهبود چین و چروک و جوان سازی پوست می شود.

لایه درم فوقانی: تولید کلاژن و الاستین در این لایه موجب بهبود چین و چروک و بسته شدن منافذ پوست می شود.

هایفو

هایفو صورت

هایفو از انرژی التراسوند جهت تولید کلاژن در ناحیه میانی پوست و همچنین منقبض کردن فاسیای عضلات صورت کمک می گیرد. انقباض فاسیای عضلات پوست به لیفت سریع پوست صورت کمک می کند. کلاژن سازی اولتراسوند باعث جوان سازی پوست تا 6 ماه بعد می شود. ویژگی منحصر به فرد هایفو تراپی این است که سطح خارجی پوست کاملا دست نخورده می ماند. علت این پدیده این است که انرژی این امواج بسیار زیاد است  به طوری که در برخورد با سطح پوست دچار سوختگی می شود اما وقتی این امواج در عمق پوست با یکدیگر تلاقی می کنند و کانونی می شوند میتوانند اثر یکدیگر را تشدید وتقویت نمایند و کانونی شدن امواج اولتراسوند در عمق ۱.۵ تا ۴.۵ میلیمتری پوست باعث ایجاد حرارت ۶۵ تا ۷۰ میگردد واین حرارت باعث منعقد شدن الیاف کلاژن وسلولهای موجود در آن نقطه می شود . کاشت ابرو یک راهکار موثر برای جایگزینی یا اصلاح بخش های کوچک از موهای از بین رفته است که به خاطر برداشتن بیش از حد موی ابرو، اثرات ناشی از زخم و یا مشائل ژنتیکی در افراد مشاهده می شود.

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

هایفو تراپی برای کسانی مناسب است که سفتی و استحکام پوست آنها کاهش یافته است به عنوان مثال افتادگی خط ابرو و یا افتادگی پوست پلک که اغلب اولین نشانه پیری است برای کسانی که قصد انجام عمل را ندارند هایفو یک روش بسیار مناسب است. با وجودی که هایفوتراپی محدودیت سنی خاصی ندارد ولی غالبا افرادی در محدوده سنی ۳۵ تا ۶۰ سال با خاصیت ارتجاعی پوستی برای هایفو مناسب هستند.

مزایای هایفوتراپی

کاربرد هایفو

کاربردهای هایفو‌تراپی

مراقبت های بعد از هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی به ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات لازم برای رسیدن به نتیجه دلخواه بستگی دارد. می توانید برای اطلاع از هزینه دقیق هایفو تراپی و انجام مشاوره با کلینیک رویان تماس حاصل فرماید.

اسکرول به بالا