کلینیک اعتماد

جستجو...
آخرین مقالات

ماندگاری کاشت ابرو چقدر است ؟

کاشت ابرو تنها به عنوان یک روش برای زیبایی ابروها به کار نمی رود. کاشت ابرو در اصل یک درمان است که برای ریزش ابرو ها و آسیب دیدگی، انجام می گیرد. در این مقاله قصد داریم میزان ماندگاری کاشت ابرو و همچنین راه های افزایش ماندگاری کاشت ابرو را با شما در میان بگذاریم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کاشت ابرو چگونه است؟

قبل از هر چیزی بگذارید کاشت ابرو را به طور کامل معرفی کنیم. کاشت ابرو به عنوان یک روش سرپایی و با استفاده از آرام بخش و بی حسی موضعی انجام می شود.  با استفاده از بی حسی موضعی، موها از پشت سر با برداشتن یک نوار از موهای اهداکننده، برداشت می شوند. سپس موهای جدا شده اهدا کننده در ناحیه ابرو  در محل های برش خورده کوچکی قرار می گیرند که به اندازه کافی بزرگ هستند و فولیکول مو را در خود جای می دهند. برش های ایجاد شده باید هم راستا با ابروهای دیگر باشد تا طبیعی به نظر برسد. پس از پیوند، فولیکول ها 3-4 ماه پس از عمل شروع به رشد موهای جدید می کنند و بهترین نتایج در 6-8 ماهگی مشاهده می شود.

کاشت ابرو به بازگرداندن ابروها به شکل کامل و طبیعی کمک می کند.

کاشت ابرو در مقایسه با میکروبلیدینگ چه مزایایی دارد؟

کاشت ابرو بهترین راه برای دستیابی به ابروهای دائمی است. با استفاده از روش پیوند، موهای خود را معمولاً از پشت سر به ناحیه ابرو منتقل می کنید تا ابروی جدید و پرتری ایجاد شود. این موها به طور طبیعی رشد می کنند و دائمی هستند. از طرف دیگر میکروبلیدینگ روشی است که به وسیله آن از رنگدانه برای ایجاد ظاهر مو در لایه های بیرونی پوست استفاده می شود. این فرآیند با استفاده از موهای طبیعی انجام نمی شود، ظاهری سه بعدی ندارد و با گذشت زمان تمایل به محو شدن دارد ، بنابراین این روش باید برای ماندگاری تکرار شود.

آیا کاشت ابرو دردناک است؟ آیا خطرات یا عوارض جانبی وجود دارد؟

از آنجا که از بی حسی موضعی و آرام بخش استفاده می شود، این روش دردناک نیست. پس از آن، ممکن است در ناحیه پشت سر، اهدا کننده احساس درد کند که ظرف 24-48 ساعت برطرف می شود. کبودی، تورم، قرمزی و خارش در ناحیه اهدا کننده و ناحیه کاشت ابرو ممکن است بوجود بیاید که به صورت خودکار و به راحتی برطرف می شود. خونریزی نیز از دیگر عوارض احتمالی کاشت ابرو است.

ماندگاری کاشت ابرو چقدر است؟

اگر بخواهیم خلاصه بگوییم ماندگاری کاشت ابرو می تواند دائمی باشد و برای همیشه چهره ای زیبا تری را تجربه کرد. اما لازمه ی اینکه ابروها به طور دائمی بر روی صورت ما تثبیت شوند این است که بعد از پیوند مراقبت های ویژه ای از ابروهای خود کنیم تا فولیکول ها تثبیت شوند و رشد کنند. از آنجایی که در گذشته ابروهای نازک طرفدار بیشتری داشت اغلب بانوان نیازی به کاشت ابرو نداشتند اما امروزه ابروی پهن رواج بیشتری یافته و افراد زیادی به کاشت ابرو روی آورده اند. کلینیک رویان با بهره برداری از آخرین متد درمانی و کادری مجرب کاشت ابرو را با بالاترین کیفیت در این مرکز انجام می دهد. جهت تعیین وقت قبلی و یا مشاوره می توانید با کلینیک رویان اعتماد تماس حاصل نمایید.

برای افزایش ماندگاری ابرو چه کارهایی لازم است؟

نگهداری از ابرو را می توان به دو دوره ی کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم کرد.رساندن مایعات کافی به بدن، استفاده از سبزیجات و میوه ها، عدم مصرف دخانیات، نداشتن استرس و حال روحی مناسب و همچنین استفاده نکردن از لوازم آرایشی غیر استاندارد از جمله نکات عمومی هستند که در طولانی مدت و به طور مستمر باید رعایت شوند تا از ابروهای سالمی را داشته باشید. اما در کوتاه مدت، بعد از پیوند باید نکاتی را که پزشک به شما می گوید را مو به مو باید انجام دهید و داروهای تجویز شده را استفاده کنید.

شستشوی ابروها تا چند روز باید با حساسیت و دور از فشار بالای آب باید انجام بگیرد و به هنگام خواب باید مراقب بود فشاری روی ابروها وارد نشود. قطعا کاشت ابرو در روزها و ماه های اول از ظاهری زیبا برخوردار نیست و باید تا چند ماه منتظر رویش موهای طبیعی ماند. 

کاشت ابرو را در کجا انجام دهیم؟

کاشت صحیح و اصولی ابرو ها توسط پزشک با تجربه بسیار حائز اهمیت می باشد. زاویه نادرست موهای کاشته شده می تواند ظاهر خیلی ناخوشایندی رو ایجاد کند و تمامی هزینه ها و زحمات کشیده شده را به باد دهد. انتخاب نادرست موهای پشت سر اهدا کننده نیز می تواند در ظاهر ابروها تاثیر زیادی داشته باشد و تمامی این موارد نیازمند تجربه و علم کافی است. در کلینیک اعتماد پزشکان با تجربه با آخرین روش های درمانی و رعایت پروتکل های بهداشتی کاشت ابرو را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و شما می توانید با خیال راحت از خدمات زیبایی ما استفاده کنید.

جهت تعیین وقت قبلی و یا مشاوره با ما تماس بگیرید:

۰۹۰۱۲۷۲۲۰۰۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا