کلینیک اعتماد

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ روشی موثر برای درمان اسکار آکنه و اسکار ناشی از زخم است که در آن یک لایه سطحی از پوست برداشته می‌شود. همچنین در این لایه برداری سطحی، لایه مرده پوست نیز از بین می‌رود که این امر باعث شفاف تر شدن و روشن شدن پوست می‌شود. زیرا این دستگاه میکروکانال و حفره‌های متعددی را در پوست ایجاد می‌کند و از این حفره‌ها ترشحات خون، سرم و پلاسما خارج می‌شوند، خروج این ترشحات جوانسازی پوست را درپی دارد.

میکرونیدلینگ یک روش درمارولر است که در آن پوست با سوزن های بسیار ریز تحریک می شود و با میکرودرم تفاوت دارد. هدف از این روش درمانی، ساخت بافت پوستی و کلاژن جدید است که با آن پوست نرم تر و مستحکم تر می شود. این روش بیشتر روی پوست صورت کاربرد دارد و ممکن است از آن برای درمان جای زخم، چین و چروک، فرو رفتگی ها و جای جوش روی پوست استفاده شود.

مراحل میکرونیدلینگ

در کلینیک اعتماد بسیاری از روش های نوین برای جوان سازی پوست صورت انجام می شود. روش های دیگری نیز مانند مزوتراپی، کربوکسی تراپی، از جمله روش های غیر تهاجمی و موثر در جوان سازی پوست صورت هستند. برای انجام مراحل میکرونیدلینگ دو روش وجود دارد. یکی روش دستی و دیگری میکرونیدلینگ با دستگاه.

روش دستی

پزشک متخصص استوانه ای پوشیده از سوزن های ریز را روی پوست فرد می غلتاند و خراش های بسیار ریزی روش پوست ایجاد می کند.

روش دستگاهی

این روش از دقت بالاتری برخوردار است، شبیه روش دستی، استوانه ای خاص، پوشیده از سوزن های ریز و ظریف، با دقت روی پوست حرکت داده می شود.

میکرونیدلینگ​

مزایای میکرو نیدلینگ چیست؟

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

به دلیل سوزن هایی که به صورت عمقی وارد پوست شده اند، التهاب و کبودی یکی از اولین نتایج این عمل زیبایی است که موجب ترس و وحشت بسیاری از افراد می شود. پس اگر می خواهید نشانه های انجام این عمل زیبایی در سریع ترین زمان ممکن بهبود پیدا کند، موارد زیر را بعد از انجام این عمل زیبایی رعایت کنید:

میکرونیدلینگ​ مناسب کیست

کاربرد میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ بیشتر برای درمان نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد.از این روش برای از بین بردن جای آکنه، لک های ناشی از افزایش سن، جوانسازی پوست، کم کردن خطوط چین و چروک و منافذ بزرگ پوستی، و افزایش کشسانی پوست استفاده می شود. میکرونیدلینگ هم چنین برای یکدست کردن رنگ پوست نیز کاربرد دارد.

گاهی برای از بین بردن ترک های پوستی در نقاط دیگر بدن مانند شکم و ران و بازو ها در ترکیب با فیلرها استفاده می شود. جای زخم در هر نقطه از بدن را می توان با این روش بهبود بخشید.میکرونیدلینگ پوستی روشن و تر و مستحکم تر به شما هدیه می کند.

 

چه کسانی نباید میکرونیلدینگ را انجام دهند؟

هزینه میکرونیدلینگ چقدر است؟

هزینه این عمل زیبایی بسته به طول و تعداد جلسات درمان و همچنین میزان آسیب دیدگی پوست متفاوت است. بنابراین برای آگاهی از قیمت می توانید در جلسات مشاوره درمانی شرکت کرده و از قیمت ها مطلع شوید. اما به طور کلی می توان گفت که هزینه این عمل زیبایی به نسبت سایر روش های جوانسازی پوست بسیار کمتر است.

اسکرول به بالا