کلینیک اعتماد

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست یکی از مهمترین روشها برای رفع چین‌ و چروک و آسیب‌های پوستی می باشد. در واقع پوست بزرگترین اندام در بدن شما است، ممکن است خیلی به پوست خود فکر نکنید. اما پوست وظیفه مهمی دارد. پوست شما دائما از شما محافظت می کند، عفونت ها را از بدن شما دور می کند و شما را از بیمار شدن نگه می دارد. هیچ چیز بیشتر از داشتن ظاهری زیبا به شما اعتماد به نفس نمی دهد. مراقبت مناسب از پوست، به دلیل اینکه پوست قابل توجه ترین قسمت بدن یک فرد است، اولویت اول برای ایجاد این احساس می باشد.

جوانسازی پوست چیست؟

جوانسازی پوست یکی از انواع درمان های زیبایی برای بازگرداندن شادابی جوانی به پوست صورت است. جوان سازی پوست صورت را با روش های مختلف جراحی و بدون جراحی انجام می دهند. با توجه به عمق درمان پوست، روش های جوانسازی با هم تفاوت دارند. جوان سازی پوست صورت می تواند تقارن را به صورت بازگرداند. حتی می توان به صورت موضعی برای درمان چین و چروک ها، شل شدگی و افتاگی پوست و جای زخم ها اقدام کرد. روش های جراحی و تهاجمی برای جوان سازی پوست شامل لیفت کردن نقاط مختلف صورت از جمله پیشانی، چانه و گردن است. نمونه هایی از روش های غیر تهاجمی و غیر جراحی عبارتند از لایه برداری شیمیایی، بوتاکس، پر کننده ها (filler)، لیزر درمانی، امواج الکترومغناطیس و فراصوت (اولترا سواند ultrasound). در کلینیک اعتماد بسیاری از روش های نوین غیر جراحی برای جوان سازی پوست صورت انجام می شود. روش های دیگری نیز مانند مزوتراپی، کربوکسی تراپی، از جمله روش های غیر تهاجمی و موثر در جوان سازی پوست صورت هستند.

روش‌های جوان سازی پوست در اثر چین و چروک

مزایای جوان سازی پوست

جوانسازی پوست علاوه تأمین اهداف زیبایی و بازگرداندن جوانی، سبب پاکسازی پوست نیز می شود. روش های جوان سازی پوست کمک می کنند تا جای جوش و آکنه نیز از بین برود و این گونه لک ها روی پوست باقی نمانند.

یکی از مهمترین مزایایی که جوان سازی پوست با خود به ارمغان می آورد، بهبود کیفیت زندگی افراد است. جوان تر و زیباتر به نظر رسیدن، جذابیت افراد را بالا می برد و روحیه ی شادابی به آن ها می بخشد.

سن مناسب برای انجام جوانسازی پوست

با افزایش سن، میزان کلاژن و اسید هیالورونیک در پوست کاهش می یابد، پوست نازک می شود و چین و چروک های ریز به تدریج ظاهر می شوند. چین و چروک صورت معمولا بعد از سن ۳۵ سالگی نمایان می شوند. اما افرادی نیز هستند که در سنین پایین دچار این چین و چروک ها می شوند. با گذشت زمان، چین و چروکها ها عمیق تر می شوند و در همان سن برای جوانسازی پوست باید اقدام کنند.

جوانسازی پوست صورت با لیزر فرکشنال CO2

در میان روش های مختلفی که برای بازسازی آسیب وارد شده به پوست صورت وجود دارد، استفاده از روش هایی که لیزر در آنها دخیل است، بهترین تاثیر را در زمینه کاهش تاثیر پیری و افزایش سن دارند. لیزر فرکشنال CO2 به عنوان یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست صورت در نظر گرفته می شود چرا که به خوبی می تواند روند تولید کلاژن را چه در لایه های بیرونی و چه درونی تسریع کند. البته بسیاری از افراد به دلیل مراقبت و دوران ریکاوری بعد از انجام این کار، تصور می کنند شرایط سختی پیش رو داشته و سراغش نمی روند! چرا که در برخی موارد محلی که لیزر روی آن انجام شده است توسط پزشک پانسمان می شود. بعد از باز شدن پانسمان نیز باید با استفاده از کرم های مخصوص محل را چرب نگهداشت تا از ایجاد زخم و لکه جلوگیری شود. بنابراین با استفاده از این شیوه بازسازی پوست می توانید نتایج درمانی زیر را انتظار داشته باشید:

افزایش تولید کلاژن

روشن کردن پوست

تاخیر روند پیری

کم شدن کک و مک

یکنواخت کردن لایه سطحی پوست

بازسازی پوست و محکم شدن آن

برگشتن حالت کشسانی پوست صورت

بسته شدن منافذ پوست صورت

مراقبت بعد از جوانسازی پوست

پوست بزرگترین اندام بدن به شمار می رود. مراقبت و محافظت از این عضو کشسان بدن و مرطوب نگه داشتن آن بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل توصیه می شود از لوسیون ها و کرم های مرطوب کننده برای جلوگیری از خشکی و ایجاد ترک روی پوست به ویژه در فصل سرما استفاده شود.

خدمات جوانسازی پوست در کلینیک اعتماد

کلینیک زیبایی اعتماد پیشرو در خدمات جوانسازی پوست با کادری مجرب و حرفه ای و جدیدترین تجهیزات روز دنیا می باشد. در این کلینیک خدمات جوانسازی پوست برای خانم ها و آقایان توسط پزشک متخصص خانم و آقا انجام می گیرد. متخصصان پوست و زیبایی آموزش دیده ما سالها تجربه دارند و برای پاسخگویی به تمام سوالات شما و انجام اقدامات صحیح زیبایی در زمینه روش های جوان سازی برای شما در دسترس هستند برای تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید.

اسکرول به بالا