کلینیک اعتماد

رفع چین چروک

درمان چین چروک

ما در مرکز تخصصی کلینیک اعتماد راه های متنوعی برای درمان چین و چروک مانند استفاده از فیلر های اسید هیالورونیک، لیزر فرکشنال، بوتاکس، پیلینگ و میکرودرم ابریژن به کارمی گیریم. چین وچروک های پوستی انواع زیادی دارند که بسته به نوع آنها نوع درمان آنها نیز متفاوت می باشد.

انواع چین وچروک

بالا رفتن سن دچار چین وچروک می شود. از عوامل تأثیر گذار می توان برای نمونه به ژنتیک وقوع زندگی افرادی افراد اشاره کرد. بعضی افراد درسن 25 سالگی دارای چین و چروک هستند و بعضی دیگر خوشحالند که با 50 سالگی هنوز پوستی صاف و بی نقص دارند.

چین و چروکهای معمولی پوست در ناحیه صورت، پشت دست، چین و چروک های گردن

چینی و چروکهای که بر اثر تابش نور خورشید یا استفاده از سولاریوم به خصوص در ناحیه صورت، دستها و گردن بوجود می آیند.

 چین و چروکهایی که بر اثر حرکات ماهیچه های صورت به ویژه در ناحیه بین ابروها، تحت عنوان خط اخم، کنار چشم ها دور لب و به صورت افقی روی پیشانی به وجود می آیند.

چین و چروک هایی که بر اثر نیروی جاذبه زمین و در نتیجه شل شدن بافت نگاه دارنده پوست بوجود می آیند.مانند : گردن، کنار چانه

درمان چین و چروک با بوتاکس

بوتاکس روش درمانی زیبایی می باشد که برای چندین دهه در دسترس است. دلیل این که بوتاکس گزینه ی درمانی مناسبی است این است که بعد از تزریق، سیگنال های عصبی خاصی را که منجر به انقباض عضلانی می شود بلوکه می کند. عضلات شل شده و منجر به کاهش چین و چروک می شود.

درمان تنها چند دقیقه طول می کشد، بدین معنی که بلافاصله بعد از درمان می توانید به کارهای روزمره ی خود بپردازید. ولی اثرات آن تنها 3 الی 6 ماه پایدار می ماند و در نتیجه لازم است درمان را حداقل دو یا سه بار در سال تکرار کنید. چرا که بعد از 3 الی 6 ماه چین و چروک ها بر می گردند و عضلات دوباره شروع به حرکت کردن می کنند.

هزینه رفع چین و چروک

شما می توانید برای دریافت مشاوره و اطلاع بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

اسکرول به بالا