کلینیک اعتماد

مزونیدلینگ

مزونیدلینگ یکی از جدیدترین روشهای جوانسازی پوست و درمان ریزش مو است که خود از دو شیوه درمان مستقل مزوتراپی و میکرونیدلنیگ تشکیل شده است. مشابه با سایر روشهای زیبایی پوست و مو، در این روش هم هدف تولید کلاژن و الاستین به منظور رفع مشکلات پوست و مو است. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و کاربرد مزونیدلینگ و کاندیدای مناسب این روش، بیشتر آشنا شوید.

مزونیدلینگ چیست؟

همانطور که گفته شد، مزونیدلینگ خود ترکیبی از روشهای مزوتراپی و میکرونیدلینگ است. در این روش، داروهای مخصوص و سازگار با پوست بدون استفاده از سرنگ توسط سوزنهای بسیاز نازک، وارد پوست می شوند؛ بنابراین از کوکتلهای مزوتراپی در روش میکرونیدلینگ استفاده می شود تا میزان اثربخشی درمان چندین برابر افزایش یابد. به همین خاطر، این عمل را می توان یک درمان پشرفته به منظور تحریک تولید کلاژن در نظر گرفت. چرا که کوکتلهای مزوتراپی از طریق میکرو کانالهای ایجاد شده، وارد عمق پوست شده و بافتهای آسیب دیده را درمان می کند. کلینیک اعتماد مجهز به پیشرفته ترین دستگاه برای جوانسازی پوست صورت، لیزرموهای زائد و سایر خدمات تزریق فیلر و خدمات تخصصی پوست می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر با ما تماس حاصل نمایید.

مرکز مزونیدلینگ

مزونیدلینگ چیست؟

مزو نیدلینگ چگونه انجام می شود؟

با وجود آنکه درد این روش نسبت به روش مزوتراپی کمتر است، اما برای انجام آن از بی حسی موضعی استفاده می شود. پس نگران میزان درد این روش نباشید. سپس کوکتل های مخصوص، درون سیستم سوزنی دیجیتالی قرار گرفته و درمان آغاز می شود. سیستم سوزنی دیجیتال، به سیستمی گفته می شود که متشکل از تعداد زیادی سوزن است که میزان عمق ورود و مدت زمان ماندگاری آن درون پوست، توسط اپراتور تعیین می شود. به فضاهایی که برای تزریق درون ناحیه درم و اپیدرم توسط دستگاه ایجاد می شوند، میکروپانچ گفته می شود. این میکروپانچ ها همانطور که از نامشان مسیری برای ورود دارو و تحریک کلاژنهای پوست است.

جوانسازی پوست با این روش به چه افرادی توصیه نمی‌شود ؟

افرادی که قبلا مزوتراپی را امتحان کرده‌اند و به مواد آن حساسیت نشان داده‌اند، از این روش استفاده نکنند. همچنین اگر در محل درمان عفونت یا حساسیتی وجود دارد، بهتر است تا زمان بهبود کامل آن از این روش استفاده نشود. اگر شخص به بیماری‌های پوستی مبتلا است نیز نباید به سراغ این روش برود. مزو نیدلینگ برای افرادی که آکنه‌های فعال دارند مناسب نیست. درواقع این روش تنها جای آکنه را برطرف می‌کند و تاثیری در بهبودی آکنه‌های فعال ندارد.

مراقبت های پس از مزونیدلینگ

هزینه مزونیدلینگ

هزینه این کار بسته به تعداد جلسات مورد نیاز، نوع مواد مصرفی، کلینیک و پزشک متخصص، متفاوت است؛ مشاوره تلفنی و حضوری برای هر نوع عملی در کلینیک اعتماد رایگان می باشد، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق با ما در ارتباط باشید.

اسکرول به بالا