کلینیک اعتماد

جراحی های پوستی

انواع جراحی های پوستی

وقتی موضوع جراحی های پوستی مطرح می شود افراد به روش های رایجی مانند لیفت صورت یا جراحی های سخت فکر می کنند اما واقعیت این است که انواع مختلفی از روش های جراحی زیبایی و پلاستیک وجود دارد که می توانند باعث تغییر ظاهر شما شوند. ما در اینجا توضیح مختصری درباره  انواع جراحی پلاستیک را به شما ارائه می دهیم.

عمل کشیدن پوست

عمل کشیدن پوست صورت

عمل کشیدن پوست یکی از جراحی های موثر است که نشانه های پیری را کاملا از بین می برد گفته می شود که یک لیفت صورت مناسب می تواند شما را 10 سال جوان تر کند.  این عمل یکی از محبوب‌ترین انواع جراحی پلاستیک است. هدف از لیفت صورت کشیدن پوست می باشد به گونه ای که می توان آن را سفت کرد و تا جایی که امکان پذیر است میزان افتادگی پوست را کاهش داد. این جراحی با پرداختن به نواحی مشکل‌دار صورت مانند افتادگی گونه، افتادگی غبغب و نواحی اطراف خط فک، می‌تواند به جوان‌تر و شاداب‌ترشدن چهره شما کمک کند.

جراحی پلک

جراحی پلک به گونه ای است که با از بین بردن پوست اضافی در اطراف چشم ظاهری جوان به چهره می بخشد به طور مثال جراحی پلک فوقانی می تواند پوستی را که در بالای چشم ها در زیر ابرو آویزان شده اند را از بین ببرد. افتادگی پلک باعث می شود تا چهره فرد خسته به نظر برسد. جراحی پلک پایین یکی دیگر از علل خستگی چشم به نظر می رسد. آنها کیسه‌های زیر چشم هستند که به عنوان پُف زیر چشم نیز شناخته می‌شوند. بسته به نوع عملی که انجام داده‌اید، پوست اضافی را همراه عضله زیرین و گاهی اوقات چربی برداشته می‌شوند. اثر زخم حاصل از جراحی درون چین های پوست پنهان شده و قابل دیدن نیست. افرادی که جراحی پلک انجام می‌دهند چشمان‌شان پهن‌تر و روشن‌تر به نظر می‌رسد و بدین ترتیب ظاهری بسیار  شاداب‌تری از گذشته دارند.

جراحی پلک
لیفت و بالا کشیدن پوست پیشانی

لیفت و بالا کشیدن پوست پیشانی

بسیاری از افراد از چروک های پیشانی خود شکایت دارند بنابراین به جای اینکه یک جراحی لیفت صورت را انجام دهید می توانید تنها لیفت پیشانی را انجام دهید. این روش می تواند به از بین بردن یا کاهش خطوط اخم، افتادگی ابرو، خط پایین ابرو و شیار بین دو ابرو کمک کند. نتیجه حاصل از این جراحی بهبود ظاهر فرد و جوان تر شدن آن است. جراحی بالا کشیدن پوست پیشانی می تواند نتایج طبیعی تری را  نسبت به بوتاکس ایجاد کند. معمولا زخم های ناشی از جراحی این عمل در داخل مو پنهان می شوند و مشخص نیستند.

پروتزهای زیبایی صورت

اگر از شکل صورت خود راضی نیستید ممکن است به پروتز های صورت فکر کنید. تقریبا برای هر ناحیه از صورت مانند چانه، فک و گونه ها پروتز های مخصوص وجود دارد. این پروتز ها می تواند به برجسته کردن مناطق خاصی از چهره شما کمک کند و حتی برای از بین بردن برخی نواحی ناهموار استفاده می شود. نتیجه انجام این عمل متقارن شدن چهره شما است که اکثر متخصصان با آن موافق هستند.

پروتزهای زیبایی صورت
جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

بینی در مرکز صورت قرار دارد بنابراین توجهات را به خود جلب می کند. اگر بینی بسیار بزرگی دارد پس جراحی زیبایی بینی که به آن رینو پلاستی نیز گفته می شود می تواند یک روش عالی برای بهبود ظاهر و تقویت اعتماد به نفس شما هنگام ملاقات با دیگر افراد باشد. روش های زیادی برای تغییر بینی وجود دارد که در این روش‌ها بینی دراز می‌تواند کوتاه و بینی پهن می‌تواند باریک شود؛ همچنین بینی قوزدار می‌تواند صاف و حتی بینی‌های بزرگ نیز کوچک‌تر شوند. جراحی بینی می تواند شامل: تغییر شکل اندازه بینی، درست کردن مشکلاتی که در پی یک آسیب دیدگی رخ داده است، اصلاح نقص مادرزادی، اصلاح مشکلات تنفسی، تغییر شکل سوراخ بینی، تغییر شکل نوک بینی، تغییر زاویه بینی و…

مزایای جراحی های پوستی

مراقبت های بعد از جراحی پوستی

مراقبت های بعد از جراحی پوستی

تفاوت جراحی پلاستیک با جراحی زیبایی چیست؟

جراحی زیبایی عملی است که می تواند دلخواه باشد و فرد اجباری برای انجام آن ندارد و در آن تغییراتی برای  بهبود  ظاهر صورت انجام می پذیرد. این نوع عمل مانند لیفتینگ صورت تغییر بزرگی را در نهایت در بر ندارد. اما در جراحی پلاستیک معمولا یک نقص مورد درمان قرار می گیرد. این نقص ها می تواند درمان سوختگی، اختلالات مادرزادی ، تروما و … باشند. جراحی پلاستیک برای تصحیح جاهایی از بدن که عملکرد درستی ندارند و نیاز به بازسازی برای عملکرد طبیعی شان دارند، انجام می شوند.

هزینه جراحی های پوستی

هزینه جراحی های پوستی به نوع جراحی، روش انجام جراحی و میزان تجربه و تبحر  پزشک بستگی دارد. شما برای اطلاع بیشتر از هزینه ها و مشاوره قبل از انجام عمل می توانید با کلینیک رویان تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات کافی در اختیار شما قرار داده شود.

اسکرول به بالا