کلینیک اعتماد

جستجو...
آخرین مقالات
مشخصات بهترین کلینیک کاشت ابرو

مشخصات بهترین کلینیک کاشت ابرو

بهترین کلینیک کاشت ابرو ،  پیدا کردن یک کلینیک یا مرکز معتبر کاشت ابرو  یکی از مهمترین اولویت های افرادی است که تصمیم به کاشت گرفته اند. همه افراد به دنبال پیدا کردن بهترین مراکز درمانی برای انجام جراحی های خود می باشند. بهترین مرکز جراحی زیبایی برای انجام کاشت هم از این قاعده مستثنی نیست. در این صفحه به اختصار به بررسی ویژگی های یک کلینیک معتبر کاشت ابرو می پردازیم.

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو تهران چیست؟

کاشت ابرو یک عمل زیبایی است که نتیجه آن در چهره فرد نمایان می‌شود. از این رو حساسیت بالایی دارد. در این عمل انتخاب کلینیک مناسب و پزشک ماهر بسیار مهم بوده به طوری که ظاهر نهایی فرد تماما به این دو مورد وابسته است. کاشت ابرو دارای ویژگی‌هایی است. این ویژگی‌ ها که فرد حتما باید قبل از انتخاب کلینیک آن‌ ها را ارزیابی کند، عبارتند از:

 داشتن تیم پزشکی ماهر و متخصص

ساختار صورت هر فرد متفاوت است. بنابراین فقط یک جراح ماهر و متخصص می‌تواند ابروی هر فرد را متناسب با سایر اجزای چهره‌اش طراحی کند. علاوه بر مهارت، یک پزشک خوب باید از هنر کافی هم برخوردار باشد. معمولا به پزشکان توصیه می‌شود از الگوهای آماده برای طراحی ابرو استفاده نکنند. زیرا ممکن است الگوهای موجود چهره فرد را جذاب نکند.

بهترین کلینیک کاشت ابرو

داشتن تجربه کاری بالا

تجربه کاری بالا از عوامل مهم موفقیت‌آمیز بودن کاشت ابرو است. هرچه تجربه کاری تیم پزشکی کلینیک بیشتر باشد، اطمینان مشتری از نتیجه نهایی عمل هم بیشتر خواهد بود. می‌توانید زمان مشاوره، از تیم پزشکی بخواهید عکس‌ هایی از قبل و بعد کاشت های انجام شده توسط آن‌ ها به شما نشان دهند.

رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی

داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، نظارت بر رعایت کامل پروتکل‌ها و استانداردهای بهداشتی را می‌توان مهم‌ترین ویژگی برای کلینیک کاشت دانست. هرگونه آلودگی و بی‌ توجهی به مسائل بهداشتی عواقب خطرناکی مانند بروز عفونت و بیماری‌های مختلف برای فرد به وجود خواهد آورد.

 کلینیک بزرگ و مجهز

داشتن فضای درمانی کافی مختص پوست و مو از دیگر ویژگی‌ های کلینیک مناسب برای کاشت است. در این صورت کاشت مو می‌تواند در اتاق‌ های کاملا VIP انجام شده و هر کدام از مراحل برداشت و کاشت در اتاق‌های مخصوص به خود انجام شود. داشتن تجهیزات و دستگاه‌ های به روز با روش‌ های نوین عمل کاشت در نتیجه نهایی این عمل موثر خواهد بود.

 کلینیک کاشت ابرو

 کاشت ابرو به صورت تضمینی

ضمانت کاشت خیال فرد را از نتیجه عمل راحت می‌کند. کاشت به صورت تضمینی این فکر را در مشتری القا می‌کند که کلینیک به عملکرد خود مطمئن است و اگر حتی مشکلی پیش بیاید، مسئولیت آن را خواهد پذیرفت و برای رفع مشکل تلاش خواهد کرد.

 پشتیبانی عالی

پشتیبانی از مشتری قبل و بعد از عمل و دادن مشاوره به او در آگاه کردنش از کاشت ابرو و کمک به او در رسیدن به نتیجه دلخواه باعث اطمینان خاطر فرد می‌شود. بنابراین وجود مشاوران مسئولیت‌ پذیر و باتجربه که به تمام سوالات مشتری پاسخ بدهند، را می‌توان جزو ویژگی‌ های بهترین کلینیک به شمار آورد.

نکات مورد توجه در کاشت ابرو

زمانی که یک خانم یا آقا قصد کاشت را دارد باید به نکات اساسی و تخصصی توجه داشته باشد که در روش های کاشت مو مهم ترین نکته ای که باید به ان توجه داشت زاویه ابرو و شکاف های ایجاد شده روی پوست و ایجاد خواب طبیعی مو های ابرو ها است که ظاهری طبیعی و قابل قبول را در فرد ایجاد کند و زیبایی یک ابروی طبیعی را دارا باشد.

اما نکته دیگری که ابزار مورد استفاده در کاشت می باشد شکاف های ایجاد شده بر روی پوست باید از ظرافت بسیاری داشته باشد تا جای آن ها روی پوست، حالتی زشت و زننده ایجاد نکند. آموزش مراقبت های ویژه در دو هفته ابتدایی بعد ازعمل کاشت از نکات قابل توجه دیگر است، تا فرد آسیبی به مو های کاشته شده وارد نکند. علاوه بر این ها چند نکته اساسی دیگر وجود دارد که این ها شامل :

  •  مو های سر کمی ضخیم تر از مو های طبیعی ابرو هستند.
  •  رشد این مو ها بیشتر و طویل تر از رشد طبیعی مو های ابرو هستند.
  • رنگ و ژنتیک این مو ها مانند مو های سر می باشد.
  • مو های کاشته شده ابرو مانند مو های طبیعی ابرو هستند و می توان آن ها را بر داشت و رنگ کرد و مدل مورد نظر را در آنها ایجاد کرد.

نکات مورد توجه در کاشت ابرو

مراحل عمل کاشت ابرو

این امر مستلزم تهیه یک برنامه عملیاتی سفارشی بر اساس نیازهای منحصر به فرد بیمار است. عمل کاشت از 4 مرحله تشکیل شده است. از آنجا که برای کاشت ابرو به طور متوسط ​​200 تا 300 پیوند مو لازم است، این عمل معمولاً حدود 2-3 ساعت طول می کشد. این سه مرحله است که باید در روز و مرحله بعد در روز بعد از عمل انجام شود. در زیر شرح مختصری از این مراحل آورده شده است:

مشاوره و برنامه ریزی

طراحی ابروها در معاینه بدنی مشخص می شود. در این مرحله، پزشک یک برنامه عملیاتی تهیه می کند که ویژگی های صورت و نیازهای فردی بیمار را در نظر می گیرد. پزشک ناحیه گیرنده و موهای ناحیه دهنده را ارزیابی می کند.

استخراج پیوند

این مرحله اول جراحی است. شما می توانید پیوند اهدا کننده را با استفاده از روش تراشیده نشده که معمولاً در افرادی با موهای بلند استفاده می شود، انجام دهید. تعداد کمی از گرافت های مورد نیاز نیز انجام این روش را آسان می کند. برداشت پیوند با استفاده از روش اصلاح نشده فقط به تراشیدن قسمت کوچکی از پشت سر نیاز دارد. هنگام برداشتن فولیکول های مو  فقط موهای فردی جدا می شوند در حالی که سایر روش های کاشت، کاشت مو را در اولویت قرار می دهند. با داشتن ابرو، فقط موهای فردی می توانند به زیبایی ظاهری طبیعی برسند. قبل از فرآیند استخراج، از بی حس کننده موضعی در ناحیه اهدا کننده استفاده می شود.

پیوند آغاز می شود

سپس ناحیه دریافت کننده (ابروها) نیز به صورت موضعی بی حس می شود. از کاشت ایمپلنت با در نظر گرفتن زاویه و جهت مناسب رشد مو برای پیوند فولیکول های مو استفاده می شود. این فرایند همچنین برای دستیابی به زیبایی ظاهری ضروری است.

بهبودی

یک روز بعد از عمل یک باند برای اطمینان از صحیح بودن ریشه های مو استفاده می شود. متوسط ​​زمان بهبودی از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود و به چندین فاکتور فیزیولوژیکی مانند سن، نوع پوست، گردش خون و چرخه های هورمونی بستگی خواهد داشت. به طور کلی، مانند هر نوع ضربه پوستی، پوست شل و مسن تر تمایل به بهبودی کمی بیشتر از پوست جوان دارد.

مراحل عمل کاشت ابرو

چرا کلینیک اعتماد انتخاب مناسبی برای کاشت ابرو می باشد؟

جراحان با تجربه در کلینیک

تصور متقاضیان کاشت ابرو این است که خود پزشک متخصص پوست و مو اقدام به کاشت می ­کند و به تنهایی این جراحی انجام می­ شود. اما در واقع برای انجام یک جراحی موفق کاشت ابرو یک تیم کامل پزشکی شامل پزشک متخصص پوست و مو، جراحان کاشت و پرستار نیاز است. تیم پیوندی مورد نظر شما بایستی مجموعه ای از افراد با تجربه و با اطلاع باشند تا شما دچار عوارض نادر نشوید و با رعایت نکات و تکنیک های جدید ابرو های کاشته شده با درصد بالایی بتوانند رشد کنند.

هرچه میزان تجربه و تبحر پزشک شما بیشتر باشد نتیجه نهایی کاشت بهتر و موفق تر خواهد بود. در کلینیک اعتماد بهترین تیم پزشکی کاشت ایران که تجربه بسیار بالایی در جراحی های پیوند ابرو دارند، همیشه آماده ارائه خدمت به شما متقاضیان عزیز می باشند. شما می توانید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدیریت بهترین کلینیک کاشت ابرو

در کلینیک رویان اعتماد جهت رفاه حال مراجعان گرانقدر کلیه خدمات در سریع‌ ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد. و همچنین کیفیت مطلوب بهترین تجهیزات، متخصصان و پزشکان در کلینیک با  قیمت مناسب  تخصصی‌ترین خدمات پوست و زیبایی را به متقاضیان ارائه می‌نماید. اگر می‌خواهید ابروهای خود را زیباتر کنید، خوب است بدانید کاشت ابرو یک سرمایه‌ گذاری برای کل عمرتان محسوب می‌شود. پس برای انتخاب بهترین جراح و کلینیک به ارزیابی آن‌ ها بپردازید. چرا که با انتخاب کلینیک نامناسب ممکن است فولیکول‌ های بانک مویتان را از دست بدهید.

آدرس:شهرک غرب، بلوارفرحزادی، خیابان تربیت معلم، خیابان گلبان، ساختمان مداوا، واحد ۱۰، طبقه اول

021۸۸۶۸۱۵۵۶

۰۹۰۱۲۷۲۲۰۰۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا